Anasayfa...

4 4

Sayfa bulunamadı hatası...

Böyle bir sayfa yoktur veya yayından kaldırılmıştır.

Öncelikle Milas, Endüstri 4.0 ile üretime geçmelisiniz, çünkü aynı şehirdeki veya komşu şehirdeki rakibiniz Endüstri 4.0'a geçmiş ise onunla rekabet edemezsiniz, tesisinizi yeniden organize "Reorganizasyon" etmelisiniz.

Endüstri 4.0 neden çıktığını kısaca özetleyelim, Çin'in işçilik maliyetleri ile başadebilmek için, Endüstri 4.0 ile üretim yapan her firma Çin'deki maliyet ile ürün üretmiş olacak. Endüstri 4.0 ile kas/kol gücü yerine üretim tesisini robotlaştırarak, işçilik maliyeti, gereksiz enerji maliyeti, hatalı ürün maliyeti gibi bir çok gideri maliyetlerinizden çıkarıp rekabet gücünüzü artıracak.

Hali hazırda kullanılan makina ekipmanlarımız Endüstri 4.0 standartlarında değil ise, bu makina ekipmanları Endüstri 4.0 standartlarına revize ederek birbirleri ile haberleşen, veri üreten, robot sistemler takviyesi ile kas/kol gücünü ortadan kaldıran makinalar haline getiriyoruz, üretilen büyük veri "Big Data" analizlerini firmanıza özel raporlara dönüştüyor ve en önemlisi Muhasebe Programı, ERP Programı gibi mali sistemlerinize entegrasyonu sağlıyoruz.

Üretim tesisleri iot + endüstri 4.0 otomasyonu ile daha verimli ve organize çalışarak %25 ile %40 arasında performans artışı sağlayabilir.
Bu performans oranları işletme türüne göre değişsede, kurulan sistem tesisteki üretim proseslerini canlı görmenizi, takip edebilmenizi, canlı uyarılar ile görebilmenizi sağlayacağı için tüm sorunlara hızlı ve kesin çözümler üretmenizi mümkün kılar.
Diğer yandan kronikleşmiş sorunlarınızın giderilmesi için %99.99 doğru üretim verileri ile performans artışı, kalite yönetim sisteminizinde iyileşmesine bir çok faydalar sağlayacağı için, kaynaklarınızı daha verimli kullanmanıza olanaklar sağlayacaktır.


Milas Deep Learning "Derin Öğrenme" Adresimiz
Milas Endüstriyel Bulut Adresimiz
Milas ArGe Adresimiz
Milas İnovasyon Adresimiz
Milas Akıllı Mağaza Aynası Adresimiz
Milas Sağlık 4.0 ve Akıllı Hasta Takip Sistemleri Adresimiz
Milas Enerji 4.0 ve Akıllı Enerji Yazılımı Adresimiz
Milas Tekstil 4.0 Erp Muhasebe Entegratör Adresimiz